Džoanna Ketlīna Roulinga. Harijs Poters-3. Azkabanas gūsteknis

3Harijs-Poters-un-Azkabanas-gusteknis

Kamēr vasarā būdams mājās pie Dērslijiem (kuri ir viņam atņēmuši visas skolas grāmatas, slotu un zizli), Harijs Poters ir sarūgtināts, ka tā arī nav saņēmis nevienu vēstuli no saviem draugiem Rona, Hermiones un Hagrida. Savā divpadsmitajā dzimšanas dienā Hariju apciemo mājas elfs Dobijs, kurš brīdina Hariju, ka zēna atgriešanās Cūkkārpā draudētu ar nāves briesmām. Harijs neņem vērā Dobija brīdinājumus un ir nolēmis atgriezties. Dobijs atklāj, ka viņš ir pārtvēris visas Harijam domātās vēstules, lai viņš domātu, ka visi draugi ir viņu aizmirsuši, cerot, ka Harijs tāpēc varētu negribēt atgriezties Cūkkārpā.

indexarhīvs    yandex     mega

5 atbildes “Džoanna Ketlīna Roulinga. Harijs Poters-3. Azkabanas gūsteknis”

  1. Neesmu šo lasījis. Vai tas būtu par cietumniekiem? Nez kur tā Aizkabana atodas… izklausās pēc Vidusāzijas vai Krievijas. Bet tas Garijs Poters laikam ir ārzemju izlūks, ko sašņorējis Krievijas vai babaju specdienesti. Nu ko, meklēšu šo piedzīvojumu romānu, ceru ka jau ir pārdošanā. Man ļoti patīk šāda sižeta romāni. Džeimss Bonds, kapteinis Kuks, Mopasāns un tml.

    1. Tā Aizkabana taču ASV kaut kur pie Teksasas. Porters ir Krievijas špions iefiltrējies tur pie viņiem un ķer dzīvos miroņus…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.