Dace Judina. Siers otrajai pelītei

Siers otrai pelitei(D.Judina)

Par brīvu siers ir tikai peļu slazdā un arī tikai otrajai pelītei šis moto vijas cauri visām sižeta līnijām un notikumiem. …Rīgā siro maniaks. Aiz viņa paliek septiņi izsmalcināti, nežēlīgi nogalināti upuri, pie katra no tiem zīmīte, kurā minēts viņa noziegums, par ko izpildīts sods. Majors Miks Kaķītis, kurš kopā ar Annu Elizabeti un draugiem devies uz Londonu, lai beidzot nosvinētu saderināšanos, tiek atsaukts no ceļojuma par katru cenu jāatklāj Rīgas maniaka lieta. Mikam tiek solīts paaugstinājums un, pulkvežleitnanta uzpleči. Vienīgais nosa­cījums šīs lietas izmeklēšanā nedrīkst iesaistīt nevienu no Mežāju kompānijas, jo īpaši Annu Elizabeti. Viņa šo noraidījumu uztver kā Kaķīša nevēlēšanos turpināt abu attiecības… Mēģinājums izrunāties cieš neveiksmi, un Anna Elizabete nolemj rīkoties radikāli… Savus maniakus sabiedrība rada pati… Pat apaļā pasaulē ir pārāk daudz tumšu stūrīšu. Kas notiek ar mazo cilvēku, kuru Dzīve iedzinusi stikla būra stūrī un kuru nodevuši, pametuši, uzmetuši visi, kam viņš ticējis, uzticējies, mīlējis, uz ko paļāvies? Ko tad, ja viņš, spītējot Liktenim, nolemj atriebties, sodot savus pāridarītājus? Kurš spēs viņu apturēt?

Dace Judina žurnāliste, redaktore, režisore. Kopš 20. gs. 90. gadiem darbojas presē, šobrīd SA un pasākumu organizēšanas jomā. Intereses teātris, mūzika, automašīnas, kriminālistika, datori, dzimtas radu rakstu pētījumi, ainavu arhitektūra, interjera dizains.

Apgādā Zvaigzne ABC iznācis Daces Judinas psiholoģiskais detektīvromāns Tik vienkārši (2010), bet sērijā Izmeklē Anna Elizabete ironiskie mūsdienu detektīvi Tase melnas kafijas (2011), Dīvainais Līgovakars (2012), Ziemas blūzs (2013) un Mēnesis pie jūras (2014). Sērija Izmeklē Anna Elizabete turpinās… zvabc2015

indexarhīvs      yandex      mega

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *