Īans Tregilliss. Rūgtās sēklas

1.Rugtas seklas(I.Tregilliss)

Asinszāles triptihs: Pirmā grāmata
Ir otrā pasaules kara sākums, un britu slepeno aģentu Reiboldu Māršu vajā atmiņas par &aut ko savādu, ko redzējis savas Spāņu pilso­ņu kara misijas laikā: vācieti ar galvā ieurbtiem vadiem, kas skatījusies uz viņu tā, it kā būtu pazīstami.
Kad nacisti sāk sūtīt misijās cilvēkus ar nedabiskām spējām — sievieti, kas spēj kļūt neredzama, vīrieti, kas spēj staigāt caur sienām un sievieti, ko Māršs redzēja Spānijā un kas, izmantojot savas zināša­nas par nākotni, var sagrozīt tagadni — Māršs ir tas vīrs, kam jāstājas viņiem pretī. Reibolds būs spiests vērsties pie tumšajiem spēkiem, lai atvairītu gaidāmo iebrukumu. Taču darījumiem ar okultajiem spē­kiem ikreiz ir noteikta cena. Un šī cena ir jāmaksā ar asinīm.
Iana Tregillisa „Rūgtās sēklas” ir nervus stindzinošs meistar­darbs — stāsts par gluži kā mūsējo, bet pilnīgi citādu divdesmito gadsimtu.
Šis darbs ir fikcija. Visas personas, organizācijas un notikumi, kas aprakstīti šai romana, ir autora iztēles auglis vai izmantotas fiktīvi.prometejs 2014

indexarhīvs / yandex / mega

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.