Secretofworld. Plakanā Zeme: teorija, fakti, pierādījumi.

Nedaudz paturpinot As Gard publicēto tēmu „Uz zemes koku nav”, kuru nesen iztulkoju latviešu valodā, interneta plašumos uzdūros vēl vienam ļoti saistošam un, galvenais, ļoti mūsdienīgam rakstam par mūsu planētas uzbūvi un ārējo izskatu, kas ļoti labi sasaucas ar As Gard uzskatiem par Zemi. No krievu valodas tulkojis I. Ločmelis

fb2   indexarhīvs / yandex / mega / 4shared

doch  indexarhīvs / yandex / mega / 4shared

 

3 atbildes “Secretofworld. Plakanā Zeme: teorija, fakti, pierādījumi.”

  1. Klau, ne par tēmu, bet vai pastāv teorētiska iespēja visas arhīvā esošās grāmatas reizi pusgadā izlikt vienā arhīvā kaut kādā torrentā? Es neesmu tāds maniaks, lai pa vienai lasītu visas kopā, bet tanī pat laikā man būs mežonīgi žēl, ja kādā brīdī šis resurss pievērsies pavisam.

    1. Teorētiski pilnīgi reāli. Arī praktiski. Te varētu ievietot linku uz visām grāmatām kopā. Diemžēl tas nebūs pareizi un korekti. Tiek izdotas un tulkotas jaunas grāmatas, par ko gan rakstnieki, gan izdevēji, gan tulkotāji vēlas saņemt atlīdzību. Pašreiz mēs publicējam tikai tās grāmatas, kuras izdotas samērā sen – kad pagājuši vairāk nekā 5 gadi kopš izdošanas brīža.
      Nodrošinoties pret lapas bloķēšanu, visu lapu, pēc katra atjauninājuma, eksportēju kā html un saglabāju.

  2. Teorētiski pilnīgi reāli. Arī praktiski. Te varētu ievietot linku uz visām grāmatām kopā. Diemžēl tas nebūs pareizi un korekti. Tiek izdotas un tulkotas jaunas grāmatas, par ko gan rakstnieki, gan izdevēji, gan tulkotāji vēlas saņemt atlīdzību. Pašreiz mēs publicējam tikai tās grāmatas, kuras izdotas samērā sen – kad pagājuši vairāk nekā 5 gadi kopš izdošanas brīža.
    Nodrošinoties pret lapas bloķēšanu, visu lapu, pēc katra atjauninājuma, eksportēju kā html un saglabāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.