Genādijs Garbuzovs. Dzīvā rasa

Ūdens ir pašas pirmās zāles. Par to savā pieredzē pārliecinās aizvien vairāk un vairāk cilvēku, šādus secinājumus izdara aizvien vairāk zinātnieku. Sensacionālus atklājumus šajā jomā izdarījis Soču dziednieks un biologs Genādijs Garbuzovs, zinātnieka B. Bolotova uzskatu paudējs.

Kā mākslīgi iegūt dzīvu rasu? Kā ar ūdens palīdzību iešūpot organisma metabolisko svārstu? Kā izmantot ūdeni informācijas pārraidīšanai? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem jūs atradīsiet atbildes šajā unikālajā grāmatā.

Autora ieteiktā kompleksā onkoloģisko saslimšanu ārstēšanas metode ir pa drusciņai savāktas daudzu onkoloģisko slimnieku visdažādākās pieredzes apkopojums. Šiem cilvēkiem izdevies uzveikt slimību, kas tika uzskatīta par neizārstējamu.

Grāmatā ieteiktā metodika ir ne vien efektīva, bet arī pilnīgi droša. Tāpēc autors iesaka neko no ieteiktā neatlikt uz ilgāku laiku, bet izmantot nekavējoties, lai kāds būtu pacienta stāvoklis. Vienīgi atcerieties: sekmju garantija ir jūsu pilnīga uzticība un neatlaidība.

Ūdens uzvar audzējus un citas neārstējamas slimības.  2013

indexarhīvs / yandex / mega / 4shared

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *