Sebastjans Kneips. Ūdensdziedniecība

Nostiprinām imunitāti un ārstējam slimības. S. Astapenko redakcijā. Modernajās Eiropas klīnikas un sanatorijas tiek izmantota “Kneipa ūdensdziedniecība” – efektīva metode, kura ietilpst aukstas vannas, ietinumi. aplaistīšanas un ārstēšana ar ūdens tvaikiem. Šo metodi vācu priesteris un ārsts doktors Sebastjans Kneips Izstrādāja jau XIX gadsimta beigas, un ta nav zaudējusi savu efektivitāti līdz mūsdienām, jo tas pamata ir ģeniāli vienkāršā pieeja – novērst slimību cēloņus, nevis simptomus.

Šaja grāmatā iekļauti Kneipa ūdensdziedniecības paņēmieni, kas ir pielāgoti izmantošanai mājas apstākļos. Tie ir tie paši. tikai krietni vienkāršoti, hidroterapijas veidi, kurus jums piedāvā ievērojamākie Eiropas ārsti. Grāmatā aprakstītas procedūras un sīki ieteikumi to izpildei: ka pareizi iet vannā, veikt ietlnumus. aplaistīšanos, likt kompreses, gatavot un lietot zālīšu uzlējumus dažādu slimību ārstēšanai..

Ne visi brauc uz kūrortiem vai apmekie dārgus SPA – procedūras salonos. Taču jūs paši varat veiksmīgi piemērot ūdensdziedniecības paņēmienus. Izmantojot šo grāmatu, lai apgūtu norādīšanās, atveseļošanās prasmi. Leti. droši un itin visiem noderīgi. vieda 2011

indexarhīvs / yandex / mega / 4shared

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *