Valērijs Sineļnikovs un Andrejs Ivaško. Seno zināšanu glabātāji

Rūnu rakstu zinātāja sarakstes noslēpums. Šī grāmata paredzēta visiem, kurus interesē cilvēces Senču pieredzes izpēte, sākot no vissenākajiem laikiem. Visupirms tie, protams, ir skolēni, kam ir nepieciešams zināt savas Tautas pagātni visā tās daudzveidībā, taču mūsu vētījumu ar interesi izlasīs arī viņu vecāki un visi tie. kuri Garīgās pilnveidošanās procesā izjutuši vajadzību no jauna skatpunkta paraudzīties uz cilvēces rašanos un tapšanu Vēdu laikā.

Lasītājs iepazīsies ar Seno Zināšanu Glabātāju pasauli un līdz ar šā vēstījuma varoņiem mācīsies seno Vēdu gudrību savienot ar mūsdienu zinātnes priekšstatiem par vēsturi.

Šīs grāmatas lapaspusēs jūs atradīsit atbildes uz jautājumiem par cilvēka rašanos, Tēlaino domāšanu, burvestību vietu mūsu Dzīvē, atklāsit krievu tautas pasaku tēlu dažus noslēpumus.

Grāmatā mūsdienu zinātnes priekšstati par vēsturi tiks aplūkoti, raugoties no Vēdiskajām un garīgajām pozīcijām.

Visumā ir ļoti daudz dažādu enerģiju, un ir ļoti svarīgi, kā mēs ar tām mijiedarbojamies. Ko skatāmies un klausāmies? Ar ko mēs sazināmies un kā? Vai pildām savu misiju, vai protam izmantot Dzimtas Spēku? Vai pārlieku lielu uzmanību pievēršam seksuālajai aktivitātei un savam paša nozīmīgumam? Kur mēs saskatām savas dzīves jēgu?

Šajā grāmatā izklāstītā efektīvā stratēģija aptver visus cilvēka dzīves ciklus. Tā it kā no jauna izveido viņa garīgo ķermeni, koriģē mērķus un uzdevumus.

Dakteris Siņeļņikovs mums piedāvā vienkāršas receptes, ku ras ievērojot jūs atradīsities necaurlaidīgās bruņās, kas ne tikai pasargās jūs no daudzām likstām, bet ari pavairos jūsu spējas. Ievērojot autora padomus, jūs dāvāsit sev, tuviniekiem un savai valstij labestību, mīlestību un bagātību. Solvita 2014

fb2: indexarhīvs     yandex     mega

pdf: indexarhīvs     yandex     mega

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *