Mišela Hārvija ; Tonijs Hauels. Divu dienu diēta

Nomet svaru un atgūsti enerģiju. Divu dienu diēta ir oriģināla, klīniski pārbaudīta diēta, kas palīdz atbrīvoties no liekajiem kilogramiem un ievērojami uzlabo vispārējo veselības stāvokli (tai skaitā samazina vēža risku un pazemina paaugstinātu asinsspiedienu). Diētu ir viegli ievērot: divas dienas nedēļā ir daļējas atslodzes dienas, savukārt pārējā laikā var ēst kā ierasts, ievērojot elementārus veselīgas ēšanas nosacījumus. Pētījumi apliecina, ka šīs diētas piekritēji nekad nebadojas, toties labprāt ņem vērā diētas pamatprincipus arī tad, kad vēlamais rezultāts ir sasniegts. Citiem vārdiem, divu dienu diētas ievērošana laika gaitā bieži kļūst par dzīvesveidu, kas neprasa lielu disciplīnu vai materiālus ieguldījumus.

Grāmatā atradīsiet pārdomātus ēdienkartes plānotājus, 100 gardu un veselīgu ēdienu recepšu gan atslodzes, gan pārējām nedēļas dienām, fizisko aktivitāšu ieteikumus, kā arī dažādas tabulas un shēmas, kas ļauj izprast savu veselības stāvokli.

Divu dienu diētu izstrādājuši, ilgstoši pārbaudījuši un pilnveidojuši divi zinātnieki – doktore Mišela Hārvija un profesors Tonijs Hauels no Krūts vēža profilakses centra Genesis Dienvidmančestras Universitātes slimnīcā. Jāņa Rozes apgāds2014

Index   mega   yandex

Index   mega

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.