Deivids Osborns. Slepkavība Martas salā

Klasiskā detektīva meistars, amerikāņu rakstnieks Deivids Osborns ir viens no ievērojamākajiem šī žanra izkopējiem mūsdienu literatūrā. Romāns “Slepkavība Martas salā” stāsta par vasarnieku laisko, izpriecu pilno dzīvi, kuru pēkšņi pārtrauc vairākas nežēlīgas slepkavības. Liekas, ka pirmais nogalinātais kritis par upuri pārpratumam, nejaušībai, vēlāk noskaidrojas, ka baismo noziegumu pamatā ir sen un rūpīgi izplānota slepkavība.

Romāna “Slepkavība Martas salā” lappusēs lasītāja acu priekšā risinās baigi, asinis stindzinoši notikumi. Dažu dienu laikā atpūtnieku paradīze pārvēršas par skatuvi, uz kuras cita pēc citas notiek rūpīgi izplānotās, cietsirdīgas slepkavības. Kopā ar Mārgaretu Bārlovu mes ejam pa pēdām nežēlīgam, veiklam, gudram noziedzniekam, neapjaušot, ka viņš nemaz neslēpjas no mums…

Un tikai pēdējās lappusēs lasītājs uzzina, kad īsti ir notikusi pirmā Slepkavība Martas salā

Sērijā “Trillers” iznākuši divi pazīstamā amerikānu rakstnieka Deivida Osborna romāni –

“Slepkavība Česapīka līcī’ un “Slepkavība Martas salā”, kurus apvieno viena galvenā varone – Mārgareta Bārlova.

Deivids Osborns apliecinājis sevi kā psiholoģisko un sadzīves sīkumu meistaru. Rakstnieks padara mūs par asinis stindzinošu slepkavību tiešiem lieciniekiem vispirms Česapīka dicī, bet otrā romānā uz salas, kas iemieso paradīzi zemes virsū.

Index  yandex  mega

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *