Nikolajs Gudaņecs, Medības uz mednieku

Viņš – slepenā dienesta aģents, elitārs slepkava ar viltotu vārdu un viltotiem dokumentiem. Bet viņa mīlestība ir patiesa. Un pēkšņi pienāk izvēles brīdis, kad par mīlestību jāsamaksā ar savu dzīvību… Nikolaja Gudaņeca detektīvstāsts “Medības uz mednieku” uztur dedzīgu lasītāja interesi no pirmās lappuses līdz pēdējai.

Nepieciešams paziņojums. Izmantojot viņam vien  zināmu individuālu informāciju, autors nemaz nepretendē uz izsmeļošu dokumentālu precizitāti.

Gads: 2016

Index Yandex Mega

Nikolajs Gudaņecs. Bombardētājs priekš nabadzīgajiem

Detektīvstāsts

Turpinājums stāstam “Medības uz mednieku”. Izrādās, ka viņš palicis dzīvs! Viņš ir atgriezies Rīgā, un atkal  ierauts slepeno dienestu netīro mahināciju epicentrā. Spēles likme ir valsts apvērsums, un trumpis – pagrīdes teroristu organizācija, kas radusies, neviens nezina, kā.

Jāatzīmē, ka sižets, lai arī aizraujošs, tomēr vairāk fantastisks, tajā, neskatoties uz autora apgalvojumu par viņa prerogatīvo tiesību minimālo izmantošanu, daudz Latvijas teritorijā nekad nenotikušu izdomājumu, šķiet, ka runa ir par kādu paralēlu Visumu vai realitāti, piemēram, dīvainais, profašistiskais mūsu realitātē nekad neeksistējuša Latvijas prezidenta Miervalda Kauliņa pučs, kas it kā esot noticis 1995 gada Lieldienās; Rubika mūža ieslodzījums, teroristu organizācija “Melnā Zvaigzne”. Tai pašā laikā daudz interesantu novērojumu, gan par teroristiskajām organizācijām, gan par valdošo eliti, gan pasaules ekonomiku un politiku vispār, kas, tomēr, saistībā ar augšminēto, izraisa nopietnas šaubas. Tulkotājs.

Index   yandex   mega

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *