Laiks palīdzēt un atdarīt par labo!

Šajā resursā esmu ieguldījies jau gadiem, neesmu prasījis neko un arī neprasīšu. Kāpēc? Tāpēc, ka šis ir mans pienākums, – nest Mūsu Tautas kultūru mūsdienu reālijās sasniedzamā veidā.

Bet es šobrīd apelēju pie Jums, dārgie lasītāji. Šī mājaslapa ir atradusies un vēljoprojām atrodas Ukrainā, Ukrainas tauta jau gadiem ilgi mums palīdz lasīt grāmatas, aizsargā tās no nelabvēļiem, kuri ir pielikuši daudz pūļu, lai šī resursa nebūtu.

Ir laiks palīdzēt Ukrainas Tautai. Ir laiks pievienoties kustībai, kas stājas pret meliem un vardarbību. Varbūt pasaulē tā ir iekārtots, ka stiprais var vājākajam atņemt, iebiedēt. Varbūt. Bet tas nenozīmē to, ka ir tam jāpiekrīt, vai to jāatbalsta. Šobrīd, 2022.gada 1.martā, neskaitāmos video var novērot kā cilvēki ar plikām rokām aptur krievu bruņu tehnikas kolonnas, krievu karakalpi šauj gaisā, sit cilvēkus, bet tiem ceļš tālāk ir liegts. Viņi ir palīdzējuši mums sargāt grāmatas. Laiks palīdzēt viņiem!

Es neaicinu tēret laiku diskutējot ar tiem, kuriem dvēselē ir tumšas lietas, tie izmisumā cenšas rast mieru pie tiem, kas slēpti, bet dažreiz atklāti sludina vardarbību un naidu. Tie kā apmāti un naida sagrauzti, spītīgi, lai citiem ieriebtu, kultivē kremļa murgus.

Es aicinu ik dienu, izmantojot mums tik pierastos sociālos tīklus, atzīmēt kā patīkamus, dalīties ar ierakstiem, kuros ir atspēkoti kremļa meli, demonstrēta patiesā aina, informācija no Ukrainas. Kur tiek sniegta informācija par kremļa pielietotajām metodēm. Kur var redzēt kā cilvēki bloķē kolonnas ar tehniku.

Tajā pašā laikā ziņojot par pārkapumiem(report) interneta vides resursos, piemēram, “feisbukā“, “instagramā” vai “tiktokā”, kur kāds, visticamākais, dvēselisku ciešanu vadīts, kultivē kremļa murgus.

Šeit nav runa, kura lielvalsts ir labāka vai sliktāka, bet par to, ka konkrēta valsts ir pārkapusi otras valsts robežu šepat, mums kaimiņos, ar mērķi nomainīt varu, pēcāk izsūkt naudu un noplicināt šīs zemes resursus, to veicot tieši tā pat kā Latvijas okupāciju. Sadauzītais un nogalinatais krievu karakalpu apjoms netiks tāpat norakstīts. Par to maksā un parmaksā pēcāk iekarotie. Mēs varam salīdzinat kāds dzīves līmenis ir mums, sabijot krievu paspārnē, bet kāds, – pie somiem, kuriem izpalika zinātniskais komunisms un krievu sirdsšķīstā mīlestība.

Nav jātērē laiks vai līdzekļi. Tikai daži klikšķi ik dienu sociālo tīklu vidē. Tas ir viss, ko prasu.

Kopā mēs esam spēks!

Paldies Jums!