DAŽI IETEIKUMI ŠĪS MĀJASLAPAS IZMANTOŠANAI

Oficiāla bezmaksas latviešu egrāmatu izplatīšana internetā nav iespējama, to nenodrošina pašreizējā likumdošana. Kamēr šīs lapas eksistenci piecieš attiecīgas varas struktūras, tā turpina pastāvēt.

Ikvienu grāmatu, kuru vēlaties izlasīt, bet kuras lejuplādes saite tomēr  nedarbojas, vai arī grāmata nav redzama saitā, meklējiet MEGA diskā,  vai arī  jaunizveidotajā indexarhīvā . Lai sameklētu to vai citu grāmatu, ir jāmeklē pa mapēm. Meklētājs (ctrl+f) sāk darboties tikai tad, kad tiek atvērta mape, kurā fails varētu atrasties. Ja tas liekas neparocīgi skatiet ŠEIT. Princips tas pats: Spiežam taustiņus ctrl+f  un kad atveras augšējā labajā stūrī meklēšanas lodziņš, ierakstam grāmatas vai autora nosaukuma sākumu, bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm, tādu kāds tas ir norādīts šai faila nosaukumā.

VISS LAPAS SATURS ŠEIT:

https://mega.nz/#F!UBEkxKYb!eL61JnfoKrmfbQWnkgP03A

4 atbildes “DAŽI IETEIKUMI ŠĪS MĀJASLAPAS IZMANTOŠANAI”

  1. Viss lieliski darbojas.Liels paldies par ieguldīto pašaizliedzīgo darbu.Saiti iesaku arī saviem bērniem,lai rodas interese par Grāmatu kā tādu.

  2. Paldies Jums mīļie cilvēki! Jūs dariet svētu darbu. Noteikumus un aizliegumus ir izdomājuši tādi paši cilvēki kā mēs, vien alkatība un tuvredzība ir aptumšojusi viņu prātus. Lielākā daļa no, par maksu piedāvājamajiem, darbiem, to skaitā, Tautas dziesmu grāmata ir jau vienreiz apmaksāta no nodokļu maksātāju, proti, no mūsu visu interesentu naudas.

  3. Labdien.

    Vēlētos izteikt priekšlikumu, lai ērtāk persona varētu lietot mājaslapu – vai nav iespējams izveidot tādu kā “atgādinājumu/informēšanas” sistēmu, ka cilvēki, kuri ir pierakstījušies uz jaunumiem, saņemtu ziņu, kad ir pievienota jauna grāmata/grāmatas?

    1. “Oficiāla bezmaksas latviešu egrāmatu izplatīšana internetā nav iespējama, to nenodrošina pašreizējā likumdošana. Kamēr šīs lapas eksistenci piecieš attiecīgas varas struktūras, tā turpina pastāvēt.”
      Lūk atbilde uz Jūsu priekšlikumu. Līdz šim visas atklātas, bezmaksas mājaslapas ir vajātas un iznīcinātas…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *