DAŽI IETEIKUMI ŠĪS MĀJASLAPAS IZMANTOŠANAI

Oficiāla bezmaksas latviešu egrāmatu izplatīšana internetā nav iespējama, to nenodrošina pašreizējā likumdošana. Kamēr šīs lapas eksistenci piecieš attiecīgas varas struktūras, tā turpina pastāvēt.

Visas lejupielādes saites nomainīt visā saita saturā ar 4800 ierakstiem vienam vai diviem cilvēkiem, acīmredzami, ir pārāk darbietilpīgi un visai nereāli. Var jau būt, ka kādreiz tas tiks izdarīts, tomēr šāds varoņdarbs pagaidām ir visai tālas nākotnes jautājums. Var paiet pat vairāki mēneši un gadi.

Ikvienu grāmatu, kuru vēlaties izlasīt, bet kuras lejuplādes saite tomēr  nedarbojas, vai arī grāmata nav redzama saitā, meklējiet MEGA diskā,  vai arī  jaunizveidotajā indexarhīvā . Lai sameklētu to vai citu grāmatu, ir jāmeklē pa mapēm. Meklētājs (ctrl+f) sāk darboties tikai tad, kad tiek atvērta mape, kurā fails varētu atrasties. Ja tas liekas neparocīgi skatiet ŠEIT. Princips tas pats: Spiežam taustiņus ctrl+f  un kad atveras augšējā labajā stūrī meklēšanas lodziņš, ierakstam grāmatas vai autora nosaukuma sākumu, bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm, tādu kāds tas ir norādīts šai faila nosaukumā.

VISS LAPAS SATURS ŠEIT:

https://mega.nz/#F!UBEkxKYb!eL61JnfoKrmfbQWnkgP03A

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *