VIDEO

Avārijas Brigāde visas sērijas – Filmu studijas “Animācijas brigāde” veidota multfilma.
Izmantojama arī vēstures stundās, lai rosinātu pārdomas par latviešu tautas vēsturi un nākotni.

Хижина. Būda. The Shack – Filma, kas aizrauj – to es varu sacīt nešaubīgi. Mūsdienās nav visai populāri iedziļināties garīgos jautājumos, tomēr, manuprāt, “Būda” jebkuram tās skatītājam neko neuzspiež, bet samērā neitrālā veidā liek aizdomāties par eksistenciāliem un jebkuram kādā dzīves posmā būtiskiem jautājumiem.

Ausma (propagandas spēļfilma 2015) – filma, kura aizskar manu tautu parādot to kā tumsoņus un garīgi atpalikušus, kuri nokāpuši no kokiem, kā pērtiķi, bez garīgā kultūras mantojuma. Mans vērtējums: Apmelojoša un Latviju pazemojoša propagandas filma bez scenārija.
Nekur un nekad attēlotie notikumi nav notikuši. Vismaz Latvijā noteikti ne!! Tautas nodevēji – stukači un komunistu ticībā iestājušies nevarēja neko ietekmēt, jo rīkojumus izdeva Kremlis ko kangariem kopā ar okupantiem bija jāpilda.
Latviešu tauta – pamesta un rietumu sabiedroto nodota, lai saglabātu savu dzīvo spēku un savu tautu – pildija okupācijas varas uzstādījumus, kas deva iespēju tautai saglabāt savu zemi.
Mūsu tautas intelekts un garīgais spēks gaidīja brīdi, kad okupācijas vara sabruks, lai atbrīvotos no okupantiem un Latvija būtu brīva!
Es LŪDZU Kultūras ministriju pārtraukt šīs režisores filmām piešķirt valsts naudu un Veselības ministriju aicinu piešķirt šīs filmas režisorei un scenārija autorei vienā personā nodrošināt labu psihiatru, vai gadījumā ja jau ir par vēlu, tad mīksti polsterētu telpu Tvaika ielā.

Vilkaču mantiniece 1. un 2. sērija (.xvid; 1,3 gb; 132 min; color; rež. G.Cilinskis; kopēta ar programmu bandicam) Spēļfilma 1990 gads. Latvija. 19. gadsimta beigas. Kāda pagasta nostūrī ezera krastā līdzās dzīvo divas dzimtas. Dievlodziņi un Vilkači. Ar sensenu naidu savstarpējās attiecībās. Tiesa, naida izpausmes jūtamas tikai  Dievlodziņu mājās. Kā ne! Viņiem aizvien veicas sliktāk, uzkrīt slimības, lopu sērgas, labība nepadodas. Turpretī Vilkačos viss aug griezdamies, un arī slimības aizvien iet ar līkumu. Tas pamudina domāt, ka Vilkaču saime savu labklājību panāk pesteļojot un nodarbojoties ar burvestībām. Ar laiku pret viņiem izdevies noskaņot arī pārējos pagasta cilvēkus. Taču būtība ir pavisam cita. Vilkaču cilvēki, būdami kristīgi, nav aizmirsuši latviešu tautas senās tradīcijas un parašas, kas sakņojas cilvēka dzīvošanā, neatraujot sevi no dabas.

Хищник Predator Plēsoņa 2018 (.xvid; 1,01 gb; 102 min;  kopēta ar programmu bandicam) Kad nejaušības dēļ tiek nosūtīts signāls, kuru uztver citplanētiešu kuģis un Visuma nāvējošākie mednieki saukti par Plēsoņām ierodas uz Zemes, viņiem pretī stājas bijušais jūras kājnieks Kvinns Makkena ar savu komandu. Plēsoņas ir kļuvuši vēl spēcīgāki un gudrāki, jo ir iemācījušies ģenētiski atjaunoties, izmantojot citu sugu šūnas, tāpēc Kvinna grupu gaida vēl nebijis izaicinājums… Lomās: Yvonne Strahovski, Olivia Munn, Boyd Holbrook, Thomas Jane, Jake Busey, Keegan-Michael Key, Edward James Olmos Režisors: Shane Black

 

2 atbildes “VIDEO”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *